Počasí

Středa Jasno 7/-2 °C
Čtvrtek Zataženo 10/-1 °C
Pátek Zataženo 10/2 °C
Sobota Zataženo 11/5 °C

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > Informace ZŠ Nenkovice k uzavření základní a mateřských škol

Informace ZŠ Nenkovice k uzavření základní a mateřských školDatum konání:
včera

MATEŘSKÁ ŠKOLA

Z rozhodnutí zřizovatelů MŠ Nenkovice a MŠ Želetice obě mateřské školy přerušují provoz od 16. 3. 2020 do odvolání. O dalším vývoji situace Vás zde budeme informovat.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

NA ZÁKLADĚ MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČR JE OD 11. BŘEZNA 2020 ZÁKLADNÍ ŠKOLA NENKOVICE UZAVŘENA NA DOBU NEURČITOU Z DŮVODU ŠÍŘENÍ KORONAVIRU.

 

Škola bude od pondělí 16. 3. 2020 po celou dobu svého uzavření organizovat výuku prostřednictvím elektronické pošty. Učivo, které budeme žákům takto zadávat, bude považováno za probrané. Žádáme o spolupráci a dohled nad vzděláváním Vašich dětí za této mimořádné situace. Děkujeme.

 

V případě dotazů k učivu nebo k úkolům se obraťte na vyučujícího daného předmětu – emaily vyučujících zde:

Mgr. Radka Seďová: radka.nenkovice@seznam.cz,  Mgr. Jana Horáčková: horackova.zsnenkovice@email.cz,  Mgr. Jaroslava Macháčková: machja@seznam.cz,  PaedDr. Roman Liebiger: reditel@nenkovice.cz,  Mgr. Miroslava Čížková:  cizkovazs@email.cz,  Mgr. David Kosík: xukosik@seznam.cz,  Mgr. Petra Liebigerová: petra.liebigerova@seznam.cz,  Mgr. Pavel Vala: valazsnenkovice@centrum.cz,  Mgr. Milena Kalvodová: milena.kalvodova@centrum.cz

 

 

Potvrzení pro rodiče s dětmi do 10 let (žádost o ošetřovné) vydává hospodářka školy ve své kanceláři. Před návštěvou školy je vhodné se s paní hospodářkou předem domluvit telefonicky na čísle 722 467 303.

Žádost o ošetřovné si můžete stáhnout zde: https://eportal.cssz.cz/documents/10593/2010767/ZOPPD.pdf

PaedDr. Roman Liebiger – ředitel školy